Tell a Friend
captcha

 
x


جدیدترین روش تزریق چربی به واژن | تزریق ژل به واژن

منظور چربی شخص از خودش به خودش تزریق میشود . خیلی از خانم ها در جستجوی با تزریق چربی به واژن یا تزریق ژل به واژن هستند زیرا آنها تمایل دارند که اندازه لبیا ماژول را بزرگتر و روشن تر کرده و چین و چروک های آن کاهش یابد و شکل زیباتری پیدا کنند . یکی از تکنیک های نوین جراحی زیبایی زنان ، تزریق چربی یا ژل به اندام تناسلی میباشد ، خیلی از خانمها جهت تزریق چربی به واژن و پر کردن ناحیه لپ های بزرگ مراجعه می کنند . در طی مشاوره ما به انها گوشزد می کنیم که جهت زیباتر نمودن لب های بزرگ ، بزرگتر نمودن لب های بزرگ ، رقع چین و چروک و روشن کردن آن میتوان از تزریق چربی به واژن و تزریق چربیژل (هیالورونیک اسید ) یا چربی استفاده نمود .

جدیدترین روش تزریق چربی به واژن | تزریق ژل به واژن

 

مقدمه :

یکی از تکینیک های نوین جراحی زیبایی زنان ، تزریق چربی یا ژل به اندام تناسلی میباشد ، خیلی از خانمها جهت تزریق چربی به واژن  و پر کردن ناحیه لپ های بزرگ مراجعه می کنند . در طی مشاوره ما به انها گوشزد می کنیم که جهت زیباتر نمودن لب های بزرگ ، بزرگتر نمودن لب های بزرگ ، رقع چین و چروک و روشن کردن آن میتوان از  تزریق چربی به واژن  و تزریق چربیژل (هیالورونیک اسید ) یا چربی استفاده نمود .

با افزایش سن چروک هایی در نواحی لب های بزرگ ایجاد شده و ما با شلی پوست و تخریب زیر جلد مواجه میگردیم . گاهی جهت بزرگ کردن لب های بزرگ از ( پرکننده های دایمی ) استفاده میشد . ولی استفاده از این روش عوارض خاص خود را به همراه دارد .

با کمک فیلرهای هیالورونیک اسید و یا چربی بدون ایجاد عوارض و با اطمینان کامل میتوان نمای لب های بزرگ را زیباتر نمود.

میزان تزریق چربی به واژن  یا ژل در خانها فرق میکند . و برخی خانها نیاز به ژل و یا نیاز به چربی بیشتری دارند . با انجام لیزر تراپی میتوان پوست و ساختمان لب های بزرگ را تقویت نمود که بعد از تزریق ژل و یا چربی شکل زیباتری به خود بگیرد .

بین تزریق چربی و ژل چه تفاوتی هست و ماندگاری کدام یک بیشتر است ؟

همانطور که میدانید در تزریق چربی از چربی بافت بدن فرد استفاده می شود . و در نتیجه خیلی از بیماران راغب ترند از تزریق چربی به جای تزریق ژل استفاده کنند.

لازم به ذکر است که بدانید بین 30 تا 40 درصد از میزان چربی تزریق شده بین یک تا دو هفته بعد از تزریق از بین میروند . و بقیه آن باقی می ماند که این چربی نیز به تدریج با فعالیت ورزش و کاهش وزن مقداری از این چربی نیز بعد از فعالیت نیز از بین می رود .

در نتیجه تزریق چربی باید بعد از مدتی حدودا دو تا سه سال بعد تکرار گردد.

در مورد تزریق ژل حتما باید از ژل های مخصوص استفاده نمود تا حساسیت ایجاد نکرد . و مناسب دستگاه تناسلی باشد . و از نوع هیالورونیک اسید باشد . که معمولا تزریق چربی به واژن  نیز یک و نیم تا دو سال بعد باید تکرار گردد.

تزریق ژل نسبت به چربی آن است که سرپایی  و سریع تر قابل انجام است .

میزان مدت عمل تزریق چربی به واژن چقدر طول میکشد ؟؟

تزریق ژل بسیار سریع بوده و بیشتر از ده دقیقه تا نیم ساعت زمان نمیبرد .

ولی تزریق چربی با توجه به انکه چربی باید از بافت بدن برداشته شود تقریبا حدود دو ساعت به طول میکشد.

مراقبت های قبل و بعد از این تزریق چربی به واژن  چقدر میباشد ؟؟

بهتر است کلیه بیماران قبل از انجام جراحی ازمایشات خون و بررسی تست های انعقادی را انجام دهند .همچنین توصیه میگردد که از یک هفته قبل از تزریق از مصرف داروهای رقیق کننده  خون مانند ویتامین e  و اسپرین و غیره استفاده نکنند .

خوشبختانه محدودیت خاصی بعد از انجام تزریق ژل یا چربی نداریم فقط به مدت سه تا 5 روز توصیه میگردد از انتی بیوتیک استفاده نمانید و حدود یک هفته بعد از جراحی نیز مقاربت جنسی نداشته باشند .

 

آیا محدودیت سنی برای انجام تزریق چربی به واژن  وجود دارد ؟

خیر . این عمل در تمام سنین قابل انجام است ولی با توجه به انکه افزایش سن بارداری و کاهش وزن لب های بزرگ ، چروکیده شده و افتاده شده ، نیاز به تزریق بیشتری میباشد .

مزایای تزریق چربی به واژن  چیست؟

 • روشن کردن دستگاه تناسلی زنان
 • زیباتر نمودن دستگاه تناسلی
 • رفع چین و چروک لب های بزرگ و دستگاه تناسلی
 • رفع افتادگی پوست دستگاه تناسلی
 • حجم دار شدن لب های بزرگ
 • گاهی برخی بیماران که تمایل  به انجام دادن لابیاپلاستی ندارند میتوان با تزریق با تزریق ژل یا چربی در ناحیه لب های بزرگ را برطرف نمود .

ایا با انجام تزریق چربی به واژن  باعث از بین بردن لذت جنسی میشود ؟

خیر انجام این جراحی نه تنها باعث کاهش میل جنسی نمیشود بلکه در بسیاری از موارد باعث تنگ تر شدن دستگاه تناسلی شده و لذت جنسی را افزایش میدهند .

آیا تزریق چربی به واژن عوارض خاصی دارد ؟؟

مانند هر عمل دیگه عوارض ناشی از ژل یا چربی خونریزی ، التهاب میباشد که کاملا با دستورات لازم با مصرف انتی بیو تیک قابل پیشگیری می باشد

 

برداشتن کلاهک کایتوریس و لیفت کلاهک کلیتوریس

پوست اضافی در ناحیه کلیتوریس باعث میشود ناحیه کلیتوریس بزرگتر به نظر رسیده و ظاهر خوشایندی نداشته باشد .

علل بزرگی کلیتوریس :

علل ژنتیکی

مصرف استروژن

مصرف تسترسن

این تغییرات می توان با عدم تقارن و بزرگی لب های کوچک همراه باشد

که باعث عدم اعتماد به نفس خانمها و اختلال ارگاسم میگردد . همچنین ممکن است باعث اختلال در پوشیدن لباس تنگ گردد.

برداشتن ناحیه کلاهک کلیتوریس شامل برداشتن بافت اضافی در کلیتوریس است . و جراحی لابیاپلاستی و همراه با جراحی لابیاپلاستی می تواند انجام بگیرید .

حدود 50 درصد موارد همراه با عمل  لابیاپلاستی  نیاز به برداشتن کلاهک کلیتوریس نیز میباشد .

با این عمل اعصاب ناحیه کلیتوریس هیچ گونه اسیبی نمیبیند و حس جنسی به هیچ عنوان کاهش نمی یابد .

تزریق چربی به واژن


یکی از رایج ترین علت مراجعین عدم رضایت از لاغری واژن  و  تمایل جهت پر کردن اندام تناسلی  است که این کار با تزریق چربی و ژل  انجام می شود در این مورد به چند نکته مهم باید توجه کنیم اینکه پرکردن اندام تناسلی  باید در حدی باشد که هماهنگی با سایر اعضا حفظ شود.
در بسیاری افراد با از دست رفتن بافت چربی حتی در جوانی فرورفتگی یا افتادگی در قسمت میانی و پایین واژن  ایجاد می شود که بهترین راه رفع آن تزریق چربی به واژن  و بالا کشیدن اندام تناسلی  هست.
.با تزریق چربی به واژن می توانیم اندام تناسلی را پر نشان دهیم و واژن های چاق یا پر را لاغر نشان دهیم و یا به صورت نرمال ،فرم بدهیم.
برای فرم دادن واژن می توان از چربی خود فرد و یا از هیالورونیک اسیدها استفاده کرد.که هر دو روش با بی حسی موضعی انجام می شود .و فرد بعد از انجام این روش می تواند به کارهای روزمره بپردازد.هیالورونیک اسیدها در تزریق گونه در افراد جوانتر به شرطی که کاهش در بافت چربی پوستشون ایجاد نشده باشه به نظر من ارجح هستند چون امکان فرمدهی و در واقع ظرافت کار بیشتر است ولی در نهایت انتخاب نوع فیلر کاملا بسته به معاینه هر فرد دارد.

 

بهترین افراد کاندید این عمل ، افرادی هستند که از نظر فیزیکی کاملا سالم هستند ، وزن نرمال دارند و پوستی با قابل ارتجاعی خوب و هدف های ویژه جهت هر چه بهتر شدن و زیبا تر شدن دارند .

روش عمل :

 Autologous Fat Transfer ( AFT)  روش عمل ما در لبیا ماژور میباشد . AFT روشی است که چربی از بدن خود شخص به لبیا ماژور تزریق میگردد . این عمل بین 15 تا 30 دقیقه طول میکشد .

اگر شخص چربی اضافی داشته باشد و به راحتی قابل برداشت باشد عمل وی راحت تر خواهد بود .

حدود 24 سی سی چربی مورد نیاز است . بهترین و معمول ترین تکنیک ساکشن چربی با محلول TUMESCENT  میباشد .

 

لابیاپلاستی با تزریق چربی

جهت این جراحی معمولا با بی حسی موضعی و استفاده از لیدوکاین و آدرنالین یک محلول خاص که TUMESCENT   استفاده میشود . این مایع به داخل مناطقی که میخواهیم چربی آنها هستند تزریق میگردد . و باعث بی حسی آن ناحیه و کنترل خونریزی شده با چربی ها واکنش نشان میدهد که برداشت آن را راحت تر سازد .

چربی از طریق یک دستگاه لوله ای به نام کانولا خارج میشود .

بعد از آن چربی خارج شده کاملا استریل شده ، شسته میشود با محلول انتی بیوتیک شکسته میشود .

و بعد توسط سرنگ های که به یک کانولای مخصوص متصل هستند. چربی به لبیاماژور تزریق میگردد . البته قبل از تزریق بی حسی نیز به صورت موضوعی در ان ناحیه انجام میشود .

به دنبال این تزریق احساس جوانی و زیبایی بیشتری کرده و اعتماد به نفس بیمار افزایش میبابد .

بیماران میتوانند با خواسته خودشان عمل یا چند نوبت انجام دهند .

http://drshirinshams.com/wp-content/themes/ypo-theme/images/%D8%AA%D8%B2%D8%B1%DB%8C%D9%82%20%DA%86%D8%B1%D8%A8%DB%8C%20%D8%A8%D9%87%20%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86.jpg

اماده شدن جهت جراحی

قبل از عمل جراحی ، شرح حال کامل و لیست داروهایی که مصرف میکنید ، ویتامین ها و داروهای گیاهی که مصرف میکنید را به پزشک خود بدهید . حتی اگر فکر میکنید که آنها مهم نیستند .

در اینجا چند پیشنهاد برای کمک به زمان ریکاوری و بهبود شما و کاهش عوارض احتمالی داده میشود .

1 – استفاده از آسپرین را قطع کنید . یا داروهایی از این دسته مانند بروفن ، ناپروکسن ، و بقیه داروهای NSAIDS را قطع نمایید .

حتی ویتامین E نیز بهتر است در دوره ریکاوری قطع شود ، زیرا این محصولات خون را رقیق کرده و می تواند باعث کبودی شدید ، هماتوم و یا خونریزی شدید شود .

در اینجا ما لیست کاملی از داروه و مکمل های گیاهی که باید قبل از عمل جراحی قطع شود ارایه میدهیم .

 1. سیگار را حداقل دو هفته قبل از عمل و یک هفته بعد از جراحی قطع کنید . زیرا نیکوتین باعث اختلال جریان خون و ترمیم زخم شود .
 2. مصرف الکل را حداقل دو هفته قبل از انجام جراحی و یک هفته بعد از جراحی قطع نمایید .
 3. قبل از عمل جراحی مقدار زیادی اب مصرف کنید .

جهت اطمینان از دوره ریکاوری سریع و راحت :

تزریق چربی به واژن

 1. حتما یک نفر کنار شما حداقل در روز اول جهت مراقبت از شما باشد .
 2. جهت بیماران خارج از کشور و بین المللی حتما بهتر است از پرستار مخصوص داشته باشند .
 3. به توصیه پزشکی به طور کامل توجه نموده و بعد از عمل استراحت کافی داشته باشید .

اقدامات بعد از جراحی :

بعد از جراحی ، احتمال کبودی، ورم ، درد ، وجود دارد بعد از عمل لیپوساکشن مناطق اسیب دیده ، مقداری احساس درد و ترشح دارند ولی به محض آنکه اعصاب آن ناحیه شروع به بازسازی می کنند حس درد شما برطرف میشود .

ورم ممکن است برای چند ماه طول بکشد، معمولا درد با داروهای که تجویز میشود به راحتی کنترل می شود .

ولی اگر درد شدید داشتید حتما با کلینیک تماس بگیرید

دوره ریکاوری در افراد مختلف متفاوت است .

ولی به طور کلی یک روز بعد از انجام جراحی ، شما میتوانید به کارهای روزمره خود ادامه داده و به راحتی راه بروید .

میزان اضافی محلول مایع تامسنت ممکن است از نواحی لیپوساکشن در یکی دو روز اول خارج شود و شما ترشخ خون آب ای داشته باشید .

تزریق_ژل_به_واژن

رفتن به حمام و دوش گرفتن ، دو تا سه روز بعد از عمل جراحی مانعی ندارد  . بعد از دو تا سه هفته ممکن است نواحی درمان شده همچنان حساس باقی بماند ، بنابراین از فعالیت های فیزیکی و ورزش به مدت دو تا سه هفته اجتناب نمایید.

ممکن است شما نیاز به پوشیدن لباس مخصوص و گن جهت ترمیم سریع تر مناطق به مدت یک ماه داشته باشید .

بعد از یک ماه شما می توانید به فعالیت های معمول ورزش و فعالیت های جنسی بپردازید .

به طور کلی شما از پریدن ، رقص شدید ، و حرکات موزون تا 6 هفته اجتناب نمایید .

اقدامات ذکر شده ، استرس شما را کاهش داده و باعث بهبود سریعتر و راحتر تر مناطق جراحی شده می گردد .

به شما اطمینان میدهیم که نگران اسکار محل عمل نباشید زیرا بسیار جریی است و به راحتی برطرف میگردد .

نتایج جراحی معمولا بعد از چند هفته مشخص میشود . و شما به نتیجه مطلوب خود میرسید .

http://drshirinshams.com/wp-content/themes/ypo-theme/images/%D8%AA%D8%B2%D8%B1%DB%8C%D9%82%20%DA%86%D8%B1%D8%A8%DB%8C.jpg

 

http://drshirinshams.com/wp-content/themes/ypo-theme/images/%D8%AA%D8%B2%D8%B1%DB%8C%D9%82_%DA%86%D8%B1%D8%A8%DB%8C_%D8%A8%D9%87_%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86.jpg

 

تزریق_چربی_به_واژن

 

چگونه از چربی و بافتهای دیگر بدن خودن به عنوان پر کننده و تزریق چربی به واژن  استفاده میکنند ؟

بافتهای خود شما را ممکن است به صورت پر کننده تزریقی و یا پروتزی به کار ببرند . رایج ترین شکل آن استفاده از چربی است . معمولا زمانی از آن استفاده می کنند که در یک عمل چربی را برمیدارند و اگر لازم باشد برای تقویت جای دیگر از همان چربی به عنوان پر کننده استفاده می کنند .

این تکنیک را پیوند چربی می نامند و در روشهای تزریق چربی واژن بسیار موثر است .

کاربرد دیگر بافت بدن خودتان زمانی است که آن را از ناحیه ای از بدنتان ( مثلا در ضمن عمل مکش چربی ) بر میدارند و بعد برای صاف کردن نقاطی در صورت یا بخشهای دیگر بدن از آن استفاده می کنند .

در این مورد چربی را تزریق میکنند نه اینکه پیوند بزنند.

تزریق چربی بدن خود فرد ، انتقال چربی ، یا تزریق چربی به روش میکرولیپواینجکشن برای روشهایی به کار میروند  که در آنها بافت نرم با تزریق چربی خود فرد به عوض پرکننده هایی دارویی تقویت میشود .

معمولا چربی را با مکش چربی از شکم ، کفلها ، یا باسن برمیدارند . با کانول یا سوزن بزرگی که به یک سرنگ متصل است چربی را بیرون میکشند .

وقتی چربی را برداشتند آن را فراوری می کنند و دوباره تزریق میکنند . ممکن است چربی را منجمد کنند تا در آینده از آن استفاده کنند.

آنچه باید بدانید

تفاوت میان تزریق چربی خودتان با تزریق پرکننده های دارویی عبارت اند از :

 • احتمال واکنش آلرژیک به چربی خود شما وجود ندارد چون از بدن خودتان گرفته شده است .
 • درد و کوفتگی تزریق چربی بنا به گزارشها بیشتر است چون میزان مایع چربی انسانی کمتر از مواد دارویی است . تورم و کبودی پس از درمان هم در تزریق چربی به واژن بیشتر ادامه می یابد .
 • به دلیل میزان بیشتر درد و ناراحتی ، ممکن است از مواد بی حس کننده استفاده شود .
 • به دلیل جذب نامنظم و مواد بیحس کننده لازم ، نواحی مورد نظر قاعدتا ( بیش از حد پر ) میشوند . میزان چربی را که در طی ماههای بعدی دوباره جذب بدن خواهد شد نمیتوان پیشبینی کرد .
 • بنابراین نتایج استفاده از چربی انسانی ظاهرا کمتر از بسیاری از پرکننده های دارویی تزریقی قابل پیشبینی است .
 • ممکن است برای نیل به نتایج دراز مدت ناچار از تکرار این روند در چندین جلسه شوید .